Wij zijn op zoek naar een creatieve marketing / communicatie stagiaire

Ben je graag bezig met beeld, taal en communicatie? Doe je niets liever dan jouw creativiteit inzetten om content te bedenken en te creëren voor websites en verschillende social media platforms? Zou het opzetten van een online campagne een uitdaging voor je zijn? Word je blij van analyseren wat online wel & niet werkt om vervolgens bij te sturen. Dan is deze stage iets voor jou!

Wat verwachten we van jou?

 • Je bent derdejaarsstudent (bachelor) Communicatie of Commerciële Economie (richting Digital Marketing/Sales en Marketing Management);
 • Je vindt niets leuker dan social media: content bedenken voor een doelgroep, campagnes opzetten, posts creëren, het bereik en effect van jouw online activiteiten analyseren en bijsturen;
 • Je vindt het leuk om bij te dragen aan onze online vindbaarheid / organische zoekresultaten (SEO);
 • Je bent in staat om inhoudelijke en inspirerende content te schrijven voor website en/of nieuwsbrief;
 • Je schrijft foutloos Nederlands;
 • Je hebt gevoel voor creatieve vormgeving en hebt (basis) Photoshop en/of InDesign skills;
 • Je bent accuraat, creatief, initiatiefrijk en communicatief vaardig;
 • Je hebt interesse in huisvesting en interieur -branche;
 • Het is een pré als je al wat ervaring hebt met Mailchimp;
 • Je hebt heel veel zin om te leren en jezelf te ontwikkelen;
 • Je wilt stage lopen in de periode september 2019 tot februari 2020 (aantal dagen in overleg).

Wat ga je doen?

Bouwen aan onze online présence, vindbaarheid en branding, met ruimte voor specifieke opdrachten vanuit de opleiding e.e.a. in overleg met student en stagebegeleider.

Wie zijn wij?

Beijer Advies werkt landelijk en geeft al ruim 30 jaar toekomstgerichte huisvestingsadviezen aan bedrijfsleven, zorginstellingen, gemeentelijke overheden en scholen. Wij leveren geen standaard huisvestingsadvies maar maken deze volledig op maat voor elke klant. Wij ondersteunen onze relaties bij het vertalen van ambities in huisvestingsoplossingen. Daarbij is ons uitgangspunt dat we mensen in een organisatie optimaal willen laten functioneren.

Interesse in deze stage?

Zie je jezelf wel bouwen aan de marketing van Beijer Advies vanuit ons kantoor in Arnhem en zou je een half jaar deel van uit willen maken van ons team? We hechten veel waarde aan ons team en gezelligheid met elkaar, daarom lunchen we altijd gezamenlijk. Wij bieden een stagevergoeding van € 250,00 per maand incl. reiskostenvergoeding. Mail je motivatie en CV naar ingrid.lagerweij@beijer-advies.nl. Mocht je vragen hebben over de stage, aarzel dan niet om contact op te nemen met Ingrid via 06-25013493. We ontvangen je sollicitatie graag voor 15 juli 2019.